...

Odinis dienoraštis - Iš sendintos odos

Prekės kodas: G 399

Dydis

Pridėti skrituką

Inicialai

Pridėti Popierių

Pridėti rašiklį

...
Kiekis: 1
59,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Rankų darbo gimtadienio dovana vyrui, vyrams. Popieriaus rišimas rankomis, dienoraštis, užrašinė iš natūralios sendintos odos. Daugkartinio panaudojimo praktiška naudinga dovana (popierius, sąsiuviniai ypač lengvai keičiami - prilaikomi gumų pagalba). 

Aukštos kokybės dienoraštis - praktiška dovana.  Dovana tėčiui tėvo dienos proga,  tiek dovana šefui dėl jos paprastumo ir labai aukštos kokybės.

Pagaminta iš   itališkos odos ir pasižymi unikaliu stiliumi bei patvarumu. Dizainas įkvėptas skandinaviško minimalistinio stiliaus, kurio tikslas patogumas.    

Privalumai: lengvai keičiamas popierius - sąsiuviniai laikosi užkišami už gumų.  Odinis gaminys  ilgaamžiškas ir patvarus, malonus  liesti, išskirtinai atrodo, su metais įgauna prisiminimus.
Lytis: Tinka tiek vyrams tiek moterims   
Spalva: sendinta tamsiai ruda, galimos ir kitos spalvos, bet tada nebus sendinto efekto. (naudojama natūrali oda, todėl spalvų intensyvumas varijuoja, taip pat galimi keli nedideli įtrūkimai kas būtent šiuos gaminius ir daro išskirtinius).  
Dydis: pasirenkamas užsakymo metu  prie kainos A5  (puse A4) arba  A4 (didele) arba  A4  (su metaline įmaučių įsegimo dalimi)

Sudėtis: natūralios odos užrašinės dėklas (sąsiuviniai ir rašiklis į kainą neįeina)

Oda: Stora (1,5-2,5mm), aukštos kokybės itališka natūrali oda, Tarnaus labai ilgai.  Unikaliai reaguoja į braižymus, ir stipriai patrynus ranka beveik visi subraižymai išnyksta. 
Talpa
A5 2x sąsiuviniai arba rištas popierius ~50 puslapių
A4 2-3x užrašinės 
arba rištas popierius ~50 puslapių

Sudėtis: Odinis dienoraštis, rankomis siūti popieriaus lapai. PS. Varinis rašiklis ir varinis skirtukas į kainą neįeina. 

 Verslo dovana, kuri yra išskirtinė. Praktiška dovana kiekvienam vyrui. Išskirtinai atrodo dėl aukštos kokybės ir sendinimo, labai maloni liesti, kvepia natūralia oda. Dovana tėvo dienos proga su pristatymu į namus visoje  Lietuvoje. Naudinga dovana Tėčiui į namus. Dovana, kuri suteikia daugiau pasitikėjimo savimi.

Rankų darbas suteiks gaminiui išskirtinumą. 

Privalumai: ilgaamžiškumas, išskirtinumas, natūralumas. Sąsiuviniai yra lengvai pakeičiami, o odinis dėklas yra daugkartinio naudojimo. Galima išgraviruoti inicialus pagal jūsų pageidavimą. Galima pagaminti specialius užsakymus pagal jūsų pateiktas nuotraukas. 


Praktiška verslo dovana vadovui, dovana Boso dienos proga. Dovana darbo kolegai. Naudinga dovana vyrams jubiliejaus proga. Dovana tėvui. Praktiška vyriška verslo dovana.

Galima naudoti natūralios odos krokodilo imitaciją. Kraštai bus padengti spec. derva, kad išlaikytų ilgaamžiškumą ir būtų atsparesnė drėgmei, bei gražiai atrodytų. 

Rankų darbo natūralios odos daugkartinio panaudojimo užrašinė (popierius lengvai keičiamas). 

Dovana iš odos yra mūsų prisiminimai - lyg nuotraukų albumas. Ji įgauna įbrėžimų, bet neplyšta. Ji kvepia, keičia spalvą ir bręsta - įgauna konjako ir gintaro atspalvį. Tai gyvas produktas apie kurį mes pamiršome.

DIENORAŠTIS - UŽRAŠINĖ - Verslo dovana aukštos kokybės prabangi brangi dovana. Praktiška naudinga dovana vyrams, vyriška dovana vyrui, broliui, uošviui, žentui, vaikinui, seneliui, sužadėtiniui. Gimtadienio dovana sukaktuvių proga. Dovana tėčiui tėvo dienos proga, gera dovana, dovanų idėja, aukštos kokybės gaminys. 

Praktiška dovana iš natūralios odos kiekvienam vyrui ir jaunuoliui odinis dienoraštis - odinė užrašinės. Išskirtinė dovana įsimenama - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiškas Odinis gaminys naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio.  Natūralios Odos gaminys - Unikali ir praktiška dovana vyrui, kuris keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriška dovana vyrams, dovana broliui,  dovana uošviui,  dovana žentui, dovana vaikinui, dovana sūnui, dovana sužadėtiniui.

Ši prekė bus pagaminta išskirtinai jūsų užsakymui, todėl negalima jos grąžinti.


Kartu su praktiška dovana galite užsakyti natūralios odos naudingą aksesuarą ar suvenyrą,  balionų puokštę, kurią pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose miestuose.

 

Pagaminta: rankų darbo LIETUVOJE


Pardavėjas: Evelina Lokė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: