...

Odinis Paso dėklas | Dokumentų aplankas + Jūsų inicialai

Prekės kodas: G 422

Inicialai

Pridėti

Spalva

...
Kiekis: 1
38,00 €
Į krepšelį Pirkti dabar

Aprašymas

Praktiška personalizuota jūsų inicialais gimtadienio dovana iš natūralios odos vyrams: tėčiui, broliui, uošviui, žentui, sūnui.   

Inicialai išorėje: 2 raidės (be lietuviškų simbolių, užsakymo metu nurodykite po adresu laukelyje - Pastabos) 

 

 Dizainas 

Standartinio popierinio paso dydžio -  klasikinio dizaino dėklas kelionėms ir kiekvienai dienai, automobilio dokumentams. Kelionės dokumentų ir paso dėklas pagamintas iš aukščiausios kokybės odos (augalinio rauginimo oda ypač ilgaamžiška). Tebūna dokumentai saugiai laikomi  ir lengvai pasiekiami. 

Talpa: 

 • 2 popieriniai pasai
 • 4 kortelės
 • skrydžio bilietai (board pass)
   

Matmenys sulenkto14.5 x 10 cm

Viduje įspaustas įmonės logo
Nugarėlėje įspaustas tekstas ,,Happiness is travelling" (Keliavimas yra laimė)
 

 

Naudojamos medžiagos

 • Aukščiausios kokybės oda (augalinio rauginimo )  prižiūrima tarnauja  dešimtmečius kartais šimtmečius. Ne veltui itališka augalinio rauginimo oda yra pati garsiausia Pasaulyje 
 • Kraštai padengti derva, kad atrodytų dar gražiau
 • Natūraliai švelniai kvepia

 

  Spalva ir Oda

 • Oda dažyta rankomis naudojant natūralius dažus. Oda pagaminti naudojant augaluose rauginimo metodą, kuriame naudojamos tik natūralios medžiagos ir nėra kenksmingų cheminių medžiagų
 • Tai suteikia odai išskirtinį jausmą liečiant, ypatingą spalvą ir ypač didelį ilgaamžiškumą, kuris dažnai tęsiasi visą gyvenimą (prižiūrint kartais sutepant odos balzamu) 

  

Išlik Organizuotu

 •     Odinis užvalkalas atkeliaus saugus tiesiai į jūsų ar gavėjo namus su ranka parašyta atvirute, jeigu to pageidausite. 
 •     Telpa 2 popieriniai pasai
 •     2 papildomos kortelių kišenėlės suteikia daugiau praktiškumo, telpa iki 4 banko kortelių ar vizitinių kortelių. 

Kokybė

· Aukščiausios kokybės (augalinio rauginimo) oda, kuri tarnaus dešimtmečius 

 

Ypatingai tinkanti dovana daug keliaujantiems, dažnai atostogaujantiems, vykstantiems į komandiruotes, galima laikyti automobilyje su auto dokumentais.
 

Praktiška  gimtadienio dovanų idėja Kalėdoms iš odos vyrams internetu. Pristatymas į namus: Vilnius, Kaunas, Klaipėda ir kitur. 
Odinis aukštos kokybės  popierinio paso aplankas, natūralios odos asmens dokumento dėklas kelionėms, Paso dėklas iš odos. Prabangi ilgametė odinė dovana keliautojams, vyrams, atostogoms. 

 
 

Naudinga ir graži dovana tėvui tėvo dienos proga. Unikali vardinė gimtadienio dovanas su inicialais įspaustais į natūralią odą. Jubiliejaus dovana 20-to, 25-to, 30-to, 35-to,  40-to, 45-to,  50-to, 55-to,  60-čio mečio proga. 

 

Natūralios odos paso ir dokumentų dėklas, aplankas, viršelis. Vyriška, prabangi, brangi dovanos.  Praktiška ir naudinga dovana vyrams, vyriška dovana vyrui, dovana broliui, uošviui, žentui, sūnui, tėčiui. Kelionėms, keliautojui. Gimtadienio dovanos idėja.

Kartu su praktiška dovana galite užsakyti natūralios odos naudingą aksesuarą ar suvenyrą, kurį pristatysime visoje Lietuvoje (pristatome Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Kalvarija, Druskininkai, Ukmergė, Pasvalys, Radviliškis, Kuršėnai, Joniškis, Šilutė, Tauragė, Gargždai, Palanga, Kretinga, Jonava, Kėdainiai ir kituose miestuose.

Naudinga kelioninė vyriška piniginė, Paso dėklas - dovana iš natūralios odos. Išskirtinė dovana įsimenama - suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Kokybiškas Odinis gaminys naudingas pasirinkimas dėl savo patvarumo, unikalumo, kvapo ir ilgaamžiškumo. Natūrali oda gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia šalčio. Natūralios Odos kelionės bei dokumentų dėklas   - odinis kelionių paso dėklas vyrams. Unikali ir praktiška dovana vyrui, kuris keliauja, sportuoja, turi nešiojamą kompiuterį, skuba ir daug dirba. Vyriška dovana vyrams, dovana broliui,  dovana uošviui,  dovana žentui, dovana vaikinui, dovana sūnui, dovana sužadėtiniui.

 


Pardavėjas: Evelina Lokė

Siūlome papildomai pridėti:

Pridėti Paslaugą

 • Graviravimas lazeriu

  29 €
  0

Pridėti

 • Sunkus mažas kišeninis Rašiklis iš 100% žalvario - naudinga dovana vyrams

  19 €
  0

  Užsukamas Tušinukas Rašiklis iš nerūdijančio žalvario su užkišimu į sąsiuvinį

  22 €
  0

  Plunksnakotis - sunkus parkeris iš medžio ir žalvario

  25 €
  0

Pridėti Dovanėlę

 • Natūralios odos dėklas + Stora užrašinė 300pls - Gimtadienio dovanos vyrams vyrui sūnui

  79 €
  0

  Akinių dėklas | Odinis Penalas | Pieštukinė

  39 €
  0

  Odinis Paso dėklas + Inicialai įspausti

  38 €
  0

  Vairuotojo Pažymėjimo - automobilio Dokumentų dėklas Iš natūralios odos + Inicialai

  77 €
  0

Susijusios prekės:

Populiariausios: